Не тільки куріння і алкоголь можуть спровокувати розвиток раку у людини. Експерти назвали шість поширених звичок, які можуть привести до захворювання.

Любителі солодкого, особливо жінки, знаходяться у великому ризику, так як є шанс отримати рак молочних залоз. Були проведені відповідні дослідження і встановлена тенденція, так що вчені рекомендують вживати “натуральний цукор”, такий є в фруктах.

Пити дуже гарячу каву або чай не рекомендується, оскільки йде систематичне роздратування стравоходу. В результаті це призводить до розвитку злоякісних клітин.

Робота в нічний час негативно позначається на імунітеті і призводить до запалень в організмі, тоді настає сприятливе середовище для розростання пухлини. Експерти рекомендують по можливості відмовитися від нічного графіка.

Читайте також:  Дієтолог перерахувала корисні властивості яєць при їх щоденному вживанні

При сидячому способі життя клітинам катастрофічно бракує кисню, що послаблює кровотік. Регулярна фізичне навантаження дозволить попередити появу раку і безлічі інших хвороб, які виникають через малорухливість.

Зайва вага може привести до раку стравоходу, кишечника, підшлункової залози, нирок та інших органів. Вся справа в зайвому жирі-він провокує високе виробництво естрогену, а той порушує гормональний баланс, в такому режимі в організмі можуть виникати пухлини.

БАДи і полівітаміни, звичайно, ліками не вважаються, проте їх повинен призначати лікар. Тільки так можна уникнути можливих ризиків зі здоров’ям.