Не тільки куріння і алкоголь можуть спровокувати розвиток раку у людини. Експерти назвали шість поширених звичок, які можуть привести до захворювання.

Любителі солодкого, особливо жінки, знаходяться у великому ризику, так як є шанс отримати рак молочних залоз. Були проведені відповідні дослідження і встановлена тенденція, так що вчені рекомендують вживати “натуральний цукор”, такий є в фруктах.

Пити дуже гарячу каву або чай не рекомендується, оскільки йде систематичне роздратування стравоходу. В результаті це призводить до розвитку злоякісних клітин.

Робота в нічний час негативно позначається на імунітеті і призводить до запалень в організмі, тоді настає сприятливе середовище для розростання пухлини. Експерти рекомендують по можливості відмовитися від нічного графіка.

При сидячому способі життя клітинам катастрофічно бракує кисню, що послаблює кровотік. Регулярна фізичне навантаження дозволить попередити появу раку і безлічі інших хвороб, які виникають через малорухливість.

Зайва вага може привести до раку стравоходу, кишечника, підшлункової залози, нирок та інших органів. Вся справа в зайвому жирі-він провокує високе виробництво естрогену, а той порушує гормональний баланс, в такому режимі в організмі можуть виникати пухлини.

БАДи і полівітаміни, звичайно, ліками не вважаються, проте їх повинен призначати лікар. Тільки так можна уникнути можливих ризиків зі здоров’ям.