Ті, хто відчуває стрес, часто тягнуться до нездорових закусок, таких як шоколад і випічка. Не найкращий вибір! Організму необхідні необхідні поживні речовини для нормальної роботи, особливо в стресові часи. Так що покладіться на ці 5 антистресових продуктів.

1. Вівсянка

Насіння вівсяних пластівців містять багато вітамінів B1 і B3, які підтримують нормальне функціонування енергетичного обміну і нервової системи. Амінокислота триптофан, що міститься в вівсянці, викликає утворення серотоніну, також відомого як гормон щастя.
Порада: напередодні ввечері напередодні приготуйте кашу з горіхами і фруктами.

2. Горіхи

У кожного повинні бути горіхи в кишенях або в ящику столу, тому що вони ідеальна їжа для мозку! Будь то арахіс або волоський горіх, макадамія або мигдаль – всі його різновиди містять вітаміни групи B, а також калій і залізо, які підтримують пам’ять.

Горіхи містять багато магнію, який захищає від стресу. Він пригнічує проведення збудження по нервах, що викликають стрес, і заспокоює нервову систему.

3. Банани

Часто перекушуєте бананом, коли відчуваєте стрес? Тоді ви все робите правильно. Райський фрукт не тільки ситний, але і діє на нерви (в позитивному ключі). Тут допомагають вітаміни групи B, магній і калій. Калій, наприклад, важливий для передачі м’язових і нервових стимулів, а також регулює кров’яний тиск.

4. Темний шоколад

Чи допомагає шоколад від стресу? Так, але тільки темний варіант, тобто шоколад з високим вмістом какао. Триптофан, що міститься в какао, стимулює утворення серотоніну, який покращує наш настрій. Темний шоколад містить певні антиоксиданти, які допомагають розщеплювати гормони стресу.

5. Лосось

Жирна риба багата цінним білком і жирними кислотами омега-3. Останні мають заспокійливу дію, знижуючи рівень гормону адреналіну, що виділяється в організмі під час стресу. Подібний ефект також приписують вітаміну В2, що міститься в лососі.