Експерти дали рекомендації про носіння мобільних пристроїв. Кнопковий телефон або смартфон не слід носити в кишені брюк, а підносити гаджет до вуха потрібно через кілька секунд після відповіді абонента.

Сучасні девайси мають високий рівень опромінення, з даної причини слід обережно поводитися з ними. Говорити треба не більше 2-3 хвилин, щоб уникнути небажаних наслідків. Відомство попереджає, що батькам слід обмежити час доступу дітей до смартфонів. Дорослим абонентам слід пам’ятати, що між двома дзвінками пауза повинна становити до 15 хвилин.

Дітям молодшого та середнього віку не можна зловживати розсилками SMS-повідомлень через небезпеку ураження суглобів і кісток. Тримати трубку потрібно в 1 см від вуха, причому за нижню частину корпусу і у вертикальному положенні.

Людям з окулярами, що мають металеву оправу, треба їх знімати при розмові, щоб зменшити наводку магнітних полів. Перед відходом до сну мобільний пристрій не можна класти поруч із собою, апарат краще тримати в сумці і по можливості рідше користуватися ним.