Медики назвали симптоми, які повинні насторожити чоловіків, оскільки вони можуть вказувати на рак простати. Відповідна публікація з’явилася на сторінках видання Express.

За словами авторів статті, дане захворювання до певного моменту протікає без будь-яких симптомів, тому так важливо звертати увагу навіть на незначні, на перший погляд, проблеми з чоловічим здоров’ям. Оскільки розвиток і перебіг недуги, а також термін життя пацієнта залежать від стадії, на якій його вдалося виявити, дуже важливо звертатися до медиків своєчасно.

Так як явних симптомів у цього смертельно небезпечного захворювання немає, потрібно звертати увагу на певні ознаки. До них відносяться проблеми з сечовипусканням, кров в сечі, зниження сили струменя сечі, кров в спермі, еректильна дисфункція, больові відчуття в кістках, раптове схуднення.

Коли рак простати починає поширюватися на інші зони, у чоловіка можуть з’явитися больові відчуття в спині, області таза і стегні. При цьому медики вважають, що перераховані симптоми можуть з’явитися і при інших проблемах зі здоров’ям.