Експерти в області харчування перерахували найшкідливіші для здоров’я приправи, які є на кухні кожної домогосподарки. Регулярне їх застосування призводить до проблем з серцем, нирками, печінкою і порушення метаболізму.

Лікарі визнали небезпечною кухонну сіль, оскільки продукт погіршує роботу кровоносних судин і підвищує ризик гіпертонії, а при вживанні речовини у великих кількостях збільшується артеріальний тиск.

У список увійшов цукор, який миттєво наповнює організм енергією, але провокує розвиток карієсу, діабету і веде до порушення обміну речовин. Глюкоза міститься в мільйонах товарів, тому медики рекомендують обмежувати прийом солодощів.

Соус барбекю визнали небезпечною для здоров’я людини приправою, оскільки складається з цукру, солі, кукурудзяного сиропу та інших хімічних добавок. Продукт шкодить печінці, ниркам, підшлунковій залозі і серцю.

Соус шрірача містить багато солі, підвищує ризик інсульту та інфаркту. Майонез – це небезпечний калорійний продукт, що сприяє набору зайвої ваги. Лікарі радять звести вживання цієї приправи до мінімуму. Останніми в списку шкідливих товарів числиться соєвий соус, в столовій ложці якого міститься 36% від добової норми солі.