Медики з США перерахували 10 переваг для здоров’я від щоденної ходьби. Одним з бонусів є захист кісток від хвороби, що вражає сполучні тканини, – остеопорозу.

На думку американських лікарів, багато людей втрачають з уваги переваги прогулянок, віддаючи перевагу автотранспортним засобам. Але ж щоденна ходьба сприяє зниженню ризику багатьох захворювань. Одним з плюсів є спалювання калорій, що безпосередньо пов’язано з можливістю підтримувати вагу на оптимальній оцінці і навіть схудненням. Ця проста рухова активність, не менше 30 хвилин на день п’ять днів на тиждень може знизити ризик розвитку ішемічної хвороби серця, що дуже важливо для людей з відповідним проблемами. Прогулянка на невелику відстань після їжі при цьому сприяє зниженню рівня цукру в крові. Що особливо важливо для людей у віці, вони можуть таким способом поліпшити стан суглобів, в тому числі колін, стегон.

Медики з США впевнені, що щоденна ходьба за рахунок поліпшення імунної системи організму знижує ризик застуди чи грипу. Основний спосіб пересування людини пов’язаний зі збільшенням потоку кисню через тіло з збільшенням рівнів кортизолу, адреналіну, це гормони, які підвищують рівень життєвої енергії.

Ходьба протягом 30 хвилин помірної інтенсивності протягом трьох днів в тиждень гарантує зменшення проявів депресії, що не менш важливо, як і зниження ймовірності смерті від будь-якої причини на 20%. Серед інших переваг: поліпшення творчого потенціалу і захист від крихкості кісток, зміцнення м’язів, в ідеалі з цим непогано справляються велоспорт і біг.