Банани є дуже поживними і корисними, а тому популярними серед споживачів плодами. Незважаючи на їх цінні властивості і користь для організму, експерти в галузі медицини і дієтології стверджують, що вживати їх можна далеко не всім.

З допомогою бананів в організмі людини можна підтримувати нормальний баланс вітамінів і мікроелементів, а також поповнювати втрачену після фізичних навантажень енергію, так як крім усього іншого в них міститься велика кількість вуглеводів. Дані плоди багаті калієм, завдяки чому вони благотворно впливають на серцево-судинну систему і знижують кров’яний тиск. Також банани допомагають при анемії, стресах, депресії і авітамінозі, надають корисний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту.

Однак експерти не рекомендують вживати банани людям з підвищеним згортанням крові, пацієнтам з цукровим діабетом, тромбофлебітом, надлишковою масою тіла, при інфаркті міокарда та ішемічної хвороби серця. Вживання бананів може викликати здуття живота, також їх не варто давати дітям до трьох років, так як вони не засвоюються незміцнілим організмом.