Медики назвали шість головних ознак аневризми, про які необхідно знати. Випинання стінки кровоносної судини в кожному другому випадку закінчується летальним результатом через її розрив.

Слабкі артерії несуть в собі небезпеку, заявляють фахівці, в такому випадку необхідна термінова медична допомога, яка дозволить уникнути серйозних наслідків. Слід звертати увагу на раптовий головний біль, а також блювоту. Кров, яка накопичується після настання подібного стану, чинить тиск на область, що відповідає за травлення і дихання.

В такому випадку необхідно звернутися до лікаря. Періодично спостерігаються больові відчуття в області шиї, причому вони наступають перед розривом артерії. Ще однією ознакою є часткове оніміння або параліч лицьових м’язів.

Якщо людина відчуває щось подібне, необхідно терміново викликати швидку допомогу. Даний стан супроводжується ослабленням зору і тривалим головним болем, що спостерігається перед нападом. Деякі люди здатні чути гучні звуки, причому медики заявляють, що це є певним відгомоном після різкої зміни тиску всередині артерії.