Арахіс багатий на всілякі вітаміни і в продукті їх достатньо, щоб задовольнити добову потребу організму. Експерти розповіли, чим саме так корисний земляний горіх, який люди звикли вживати в смаженому вигляді.

За словами фахівців, смажений арахіс містить калій, магній, фосфор, залізо, цинк і натрій, а також вітаміни групи В, РР і аскорбінову кислоту.

Наявність цих важливих компонентів надає наступну дію: підвищує стійкість нервової системи, попереджає появу атеросклерозу, стимулює процес формування жовчі, покращує пам’ять і функції репродуктивних органів, нормалізує роботу серця і слухового апарату, а також прискорює процес кровотворення.

Дієтологи рекомендують з’їдати по 20 г горіха на добу, щоб підтримати роботу всього організму.

Читайте також:  Названо інфекції, які здатні перемагати імунний захист організму

Арахіс має і шкідливі властивості, тому відмовитися від нього варто людям, які мають непереносимість продукту. У деяких випадках горіх здатний збільшити кількість тромбів, сприяє розвитку подагри і артрозу, а також призводить до набору зайвих кілограмів.

Не рекомендується їсти арахіс дітям, які не досягли 3-річного віку. Якщо вживати продукт в міру, негативних наслідків не виникне.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News