Багато людей намагаються виключити вживання солі, вважаючи цю приправу шкідливою для здоров’я, але експерти не рекомендують повністю відмовлятися від неї. Вони розповіли про негативні наслідки і шкоду здоров’ю при нестачі даного продукту.

Вважається, що сіль-це отрута. Насправді ж цей елемент виконує роль електроліту і підтримує роботу організму, беручи участь у багатьох процесах. Людина, яка вирішила не вживати спецію, незабаром зіткнеться з набором ваги. Йодована сіль необхідна для вироблення деяких гормонів.

Без них почнеться збій і особа почне опухати, а шкіра стане сухою. Також людина відчує слабкість в м’язах і підвищену втому. Натрій є важливим елементом для роботи серцево-судинної системи. Дослідження показують, хворе серце без цього елемента буде працювати гірше, а тому така дієта при наявних серцевих недугах протипоказана.

Читайте також:  Рак: напій, який видається здоровим, підвищує ризик на 80%

Шкодить органу і холестерин. Його баланс порушується, коли солі не вистачає, і в судинах починають накопичуватися жирові відкладення. Той, хто припинив їсти солоні продукти, незабаром почне частіше відчувати почуття нудоти. Воно є першою ознакою нових процесів.

Фахівці довели, при дефіциті солі організм гірше реагує на інсулін і в крові підвищується рівень цукру. Крім того, при її нестачі починається зневоднення, що супроводжується сухістю в роті, запамороченнями. Людина рідше ходить в туалет, але втрачає більше води, чому відчуває нездужання.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News