Експерти в області дієтології та харчування розповіли про продукти, які не вживаються людиною, але при цьому містять масу корисних речовин і помилково не вважаються здоровою їжею. До таких фахівці відносять очищену шкірку картоплі і моркви, яєчну шкаралупу, цедру лимона і інше.

В першу чергу експерти називають багаті желатином курячі кістки. Приготований на їх основі бульйон з додаванням цибулі, часнику, селери, яблучного оцту і лимонного соку допоможе зміцнити імунітет, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а також його вживання корисне для активації процесу загоєння кишечника. Також не прийнято при приготуванні страв використовувати листя і стебла броколі, при тому, що саме в них міститься найбільше кальцію, заліза, клітковини і вітаміну A, корисних для імунної системи і збереження кольору обличчя .

Читайте також:  Вчені називають вагомі причини частіше їсти оселедець

Зазвичай викидається і шкірка апельсинів, але вміст в ній вітаміну C в три рази перевищує кількість аскорбінової кислоти в м’якоті плодів цитруса. Крім того, в цедрі багато кальцію, вітаміну B6, рибофлавіну та інших корисних речовин. Помилково не вважається здоровою їжею багата карбонатом кальцію яєчна шкаралупа, поживна шкірка ківі і лимона, містять більше вітамінів і мікроелементів, ніж весь фрукт.