ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти розповіли про смертельну небезпеку солі

Експерти розповіли про смертельну небезпеку солі

Міжнародні експерти запропонували маркувати сіль як сигарети, попереджаючи про її шкоду для здоров’я. На їхню думку, споживачі повинні знати про потенційну небезпеку.

Сіль

Група західних учених виступила з ініціативою розміщувати на лицьовій стороні пачок солі продаються в магазинах, і на солонках, що стоять на столиках в ресторанах і кафе, попереджувальний напис. У ній повинно говоритися наступне «надлишок солі може привести до підвищеного кров’яного тиску і сприяти розвитку раку шлунка». Також має бути присутнім заклик обмежити вживання солі, вважають експерти.

Фахівці посилаються на дані ВООЗ, згідно з якими неправильне харчування часто є причиною передчасної смерті, і надлишок солі в організмі людини відіграє тут чималу роль.

Читайте також:  Як позбутися від прищів: найповніше керівництво

За їх словами, тільки за 2017 рік надмірне споживання солі стало причиною більше трьох мільйонів випадків ранніх смертей у всьому світі. Всесвітня організація охорони здоров’я поставила собі мету – до 2025 року – обмежити споживання солі серед населення Землі на 30%.

Експерти додали, що надлишок солі в організмі призводить до зростання артеріального тиску, яке, в свою чергу, може призвести до інфаркту або інсульту.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News