Цей простий напій може виявитися не тільки смачним, але і корисним. На це вказує ряд досліджень.

Йдеться про домашній виноградний сік. Велика частина його виробляється з більш темного, фіолетового винограду, який містить найвищий рівень антиоксидантів. Однак білий, зелений і червоний виноград також використовуються для виготовлення різних форм цього соку, показали наукові роботи. Чому цей простий напій виявився одним з найкорисніших?

Для довголіття і проти старіння

Володіючи великою кількістю антиоксидантів, цей сік є відмінним способом запобігти ознакам старіння і поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Якщо ви регулярно п’єте домашній виноградний сік, ви можете запобігти появі зморшок і пігментних плям, а також прискорити загоєння шрамів і плям, стверджують вчені.

Читайте також:  Стоматологи пояснили, чому недостатньо чистити зуби один раз на день

Для роботи мозку

Згідно з результатами досліджень, антоціани і ресвератрол, що містяться у виноградному соку, пов’язані з поліпшенням когнітивних функцій за рахунок зниження окисного стресу. Ці антиоксиданти можуть допомогти запобігти нейродегенеративні захворювання.

Проти тромбів

Щоденне вживання помірної кількості фіолетового виноградного соку допомагає захищати від утворення тромбів завдяки потужним антиоксидантам, званим поліфенолами в фіолетовому винограді, говориться в журналі Nutrition.