ГоловнаНовини Здоров'яМедики виділили 3 небезпечні чинники, що ведуть до серцевого нападу у жінок

Медики виділили 3 небезпечні чинники, що ведуть до серцевого нападу у жінок

За даними CNN, фахівці Британського фонду здоров’я серця (BHF) виділили ті фактори ризику, які особливо сильно впливають на розвиток серцево-судинних хвороб у жінок. Експерти відзначають, що ці хвороби часто пропускаються через погану діагностику.

Біль в серці

Британські дослідники заявили, що в період з 2003 по 2013 рік більше восьми тисяч жінок померли з-за наслідків захворювань серця, які не лікувалися належним чином. За словами вчених, жінки часто неправильно інтерпретують симптоми хвороб серця.

У чоловіків такі захворювання дають знати про себе болем в грудях. Але у жінок даний симптом може бути відсутнім. При цьому можуть виявлятись нудота, пітливість, задишка, запаморочення, симптоми, які в багатьох випадках приймаються за ознаки інших порушень, не пов’язаних із серцем.

Читайте також:  Які продукти харчування допомагають чистити артерії?

Вчені констатують, що деякі фактори ризику захворювань серця можуть бути для жінок більш небезпечними, ніж для чоловіків.

«Куріння, високий кров’яний тиск і діабет пов’язані з більш частою ймовірністю виникнення серцевих нападів у жінок, ніж у чоловіків. При наявності в житті жінок цих факторів ризику їм слід регулярно проходити обстеження. В цілому ми радимо всім жінкам час від часу обстежити своє серце», – поділилися британські медики.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News