Експерти розповіли про специфіку впливу ефірних олій на здоров’я. Флакони зі складами доступні в салонах краси і магазинах, але поряд з позитивним ефектом можливо і негативний вплив.

Названі продукти являють собою концентрат тої чи іншої рослини, причому, вони відомі з часів стародавніх єгиптян, коли дані речовини використовували в якості ароматів. Цілителі стверджують, що олії мають лікувальні властивості, так як їх перевагою є можливість пригнічувати симптоми грипу і простуди. Ефірні сполуки знижують головний біль і полегшують нездужання, деякі з них здатні запобігти зморшки і зменшити целюліт, заявляють фахівці. Крім позитивних якостей названі продукти мають і недоліки.

У ряді випадків спостерігається опік шкіри на сонці при використанні олії лайма, лимона, бергамота і кмину. Вказують і на роздратування, так як відбувається реакція організму на нові компоненти. Необхідно обережно підходити до використання косметичних продуктів, для цього слід провести тест на шкірі з-за можливої шкоди.

Пацієнти з захворюваннями серця або астматики можуть відчувати нездужання після вдихання певних ароматів. Медики вважають, що ефірні олії по-різному впливають на людей, так як ці продукти мають переваги і побічні ефекти.