Вода – це чудовий напій без цукру, який не містить калорій і життєво важливий для вашого здоров’я. Але чи ви його п’єте досить?

Важливо знати про ранні ознаки зневоднення, оскільки 65 відсотків респондентів не розуміють, що неприємний запах із рота може бути ознакою того, що вам потрібно пити більше води. Крім неприємного запаху з рота, сухість у роті є ще однією очевидною ознакою того, що вашому тілу потрібне зволоження. 45 відсотків не розуміли, що сеча темного кольору є запобіжною ознакою зневоднення.

Неприємний запах із рота, сухість у роті та темна сеча – це ранні попереджувальні ознаки, які не можна ігнорувати.

«Зневоднення може призвести до низки проблем зі здоров’ям».

Приклади включають «закрепи, м’язову втому, головний біль та інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) – і це лише деякі з них».

Коли ваш рівень рідини не знаходиться на адекватному рівні, існує підвищений ризик ІМП. Це пов’язано з тим, що нирки, що старіють, не можуть концентрувати вашу сечу, тому сечовий міхур швидше наповнюється більш розведеною сечею.

Це може призвести до численних ускладнень, включаючи сплутаність свідомості, падіння, гостре пошкодження нирок та госпіталізацію, особливо у людей похилого віку.

Небезпека зневоднення для здоров’я

Зневоднення також може призвести до «нечіткого мислення», змін настрою та каменів у нирках.

Користь для здоров’я від питної води

Зволоження означає, що тіло може більш ефективно регулювати свою температуру, суглоби отримують більше мастила та амортизації, а спинний мозок більш захищений.

Вода також допомагає організму виводити відходи через сечовипускання, піт та дефекацію.