Носіння туфель на підборах певної довжини йде на користь інтимного життя жінки і зовсім не тому, що це взуття підвищує її привабливість в очах чоловіків. Даного роду платформи допомагають тонізувати ключові м’язи тазового дна.

Каблуки довжиною близько 5 см (два дюйми) творять справжні чудеса в інтимному житті жінки. Але важливо підбирати взуття саме з такою довжиною каблуків, як з’ясували дослідники.

Виявляється, при носінні подібних туфель стимулюються м’язи, які згодом дозволяють представницям прекрасної статі досягати оргазму. Відомо, що у жінок в цьому питанні все набагато складніше, ніж у чоловіків, і до 40% дам дуже рідко відчувають оргазм при інтимних відносинах з партнерами, а деякі – взагалі ніколи.

Читайте також:  Високий рівень холестерину: прості продукти допоможуть його знизити, заявили дієтологи

Носіння взуття на невеликому каблуці дає деяку надію таким жінкам. Правда, якщо вони виберуть довший каблук або віддадуть перевагу плоским туфлям, то ніякої користі в цьому плані не отримають.

Дослідники з Шанхаю прийшли до цього висновку, коли проаналізували різну довжину каблуків для того, щоб з’ясувати, які з них найбільш активно тренують м’язи тазового дна у жінок.

Саме ці м’язи контролюють сексуальні функції, так само як і сечовий міхур. Міцні м’язи тазового дна посилюють приплив крові під час сексу і збільшують ймовірність досягнення оргазму. У дослідженні взяли участь 1 263 жінки, які носили різні типи каблуків. Це і дозволило виявити ідеальну довжину, пише The Daily Mail.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News