Експерти з Університетської клініки Риму Campus Bio-Medico розповіли, які заходи допоможуть не набрати вагу в травневі свята. Стаття відповідного змісту опублікована на офіційному сайті установи.

За словами фахівців, починаючи зі святкування Великодня, людей очікують тривалі травневі свята. У зв’язку з чим на столах будуть присутні безліч солодких продуктів, калорійних, м’ясних. Можна легко набрати до 3 кг, якщо не збалансувати споживання калорій з фізичним навантаженням. Опитування, яке проводилося у групи з більш ніж 50 експертів, включаючи дієтологів і особистих тренерів по темі гідратації показало, що більшість спеціалістів (82%) ставлять на перше місце вживання достатньої кількості води. Щоденна норма – 2 літри в день.

Читайте також:  Лечение фимоза у детей и взрослых

Доброю звичкою є підтримка правильного споживання вуглеводів, білків. Для цього слід віддавати собі звіт не тільки в кількості їжі, але і в її якості. Щоб не набрати вагу, бажано знаходити час для рухової активності, ідеальним варіантом є біг. Звичайні прогулянки на свіжому повітрі не менш гарні.

«Вже за столом потрібно переконатися, що всі хімічні реакції, які відбуваються всередині залучених органів, таких як кістки і м’язи, можуть отримати з цього користь. Варто розуміти, що добре зволожений організм є основою для успішного ведення фізичної активності», – зазначив гастроентеролог Лука Піретрум.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News