Правильно заварений чай не представляє небезпеки для здоров’я людини, в той час як порушення технології може мати негативні наслідки для організму. Експерти розповіли, як необхідно виконувати процедуру.

Важливо розбиратися в улюблених сортах чаю, а щоб напій зберіг максимум корисних властивостей, бажано не заварювати його довше хвилини. Стосується це насамперед пакетованого продукту. Такий напій дозволить забезпечити очищення кишечника, знизити ризик проблем з печінкою і серцем, а також нормалізує сон.

Як правило, в пакетиках продають чай низької якості, він зберігає сліди пилу і хімічних сполук, що застосовуються в процесі обробки. У випадку з листовим напоєм краще не вичавлювати його, оскільки деякі цейлонські види можуть в процесі ставати шкідливими.

Важливим атрибутом при заварюванні чаю є вода, звичайну проточну використовувати не рекомендовано, кращим рішенням стане фільтрований варіант. Найбільш оптимальною температурою називають 80-90 градусів, а окріп здатний знищити корисні речовини і спровокувати виділення карцерогенів. Щоб не псувати смак і якість напою, не можна його повторно підігрівати.