Ілон Маск знову потрапив у заголовки газет, тому що його пропозиція про поглинання гіганта соціальних мереж Twitter за 34,5 мільярда фунтів стерлінгів була прийнята. Через свій напружений графік, а також через свої останні заняття у сфері охорони здоров’я, 50-річний Маск розповів, як виглядає його особисте здоров’я та режим благополуччя, і навіть дав свої власні поради щодо покращення нічного сну.

Як найбагатша людина у світі, можна легко припустити, що Маск використовує новітні технології, тренується з найкращим особистим тренером і дотримується найздоровішої дієти, щоб залишатися у чудовій формі, але в інтерв’ю ще у 2021 році бізнес-магнат показав, що вважає за краще не займатися спортом і віддає перевагу смачній їжі здоровій.

Коментарі Маска про його власне здоров’я стали ще дивовижнішими після його нещодавньої заяви про те, що нова технологія мозкових чіпів, яка може вилікувати патологічне ожиріння та шум у вухах, з’явиться «менш ніж через п’ять років».

Маск розповів більше про свій режим сну, який зазвичай впливає його напружений робочий графік. Визнавши, що особисто він часто обирає між «відсутністю сну або ембієном [медитація сну]», він дав кілька основних порад про те, як люди можуть забезпечити собі нічний сон.

“Їсти перед сном – дуже погана ідея, і насправді це негативно впливає на ваш сон”.

Далі Маск сказав, що він уникає їжі та алкоголю як мінімум за дві-три години до сну.

“Якість вашого сну покращиться, і ваш загальний стан здоров’я значно покращиться. Це велика справа”.