Велика кількість продуктів викидається через неправильне зберігання, про що розповіли фахівці з австралійської компанії по боротьбі з відходами Amanda Kane. Також експерти розповіли, що краще не тримати в холодильнику.

Картоплю, цибулю і часник завжди повинні зберігатися поза холодильника, так як вони відчувають себе набагато краще в темному місці, яке не охолоджується. Практика охолодження помідорів нижче 12 градусів за Цельсієм обмежує їх здатність генерувати речовини, що сприяють виникненню аромату і смаку. Авокадо теж не варто залишати в холодильнику, зберігати там можна тільки м’якоть після того, як продукт розрізаний, але важливо не давати повітрю впливати на фрукт, щоб він не став коричневим.

Асортимент фруктів, у тому числі яблука, груші та ківі, краще зберігаються поза холодильником, що також може допомогти іншим продуктам довше залишатися свіжими. Це тому, що всі фрукти і овочі виділяють природний дозріваючий газ, званий етиленом. Останній в змозі впливати на швидкість дозрівання інших фруктів і овочів, що оточують їх.

Зберігання в холодильнику впливає на смак тропічних фруктів, які теж виділяють високий рівень етилену. Манго і ананаси зберігаються в прохолодному місці тільки після того, як були розрізані.

Раніше ми писали про найбільш небезпечні побутові прилади і методи захисту.