Для захисту від темних кіл під очима необхідно досить пити води і вживати багаті на вітаміни продукти, стверджує спеціаліст з пластичної та естетичної хірургії з Німеччини Пейман Бамдад.

Раціон. За словами експерта, причина, по якій виникають помітні темні тіні під очима, пов’язані з тим, що шкіра там особливо тонка, не володіє вираженим жировим прошарком, – через неї просвічують нижчележачі кровоносні судини. Але звички та особливості способу життя можуть сприяти тому, що темні кола під очима з’являються передчасно і виглядають особливо глибокими.

«Найважливішим фактором зовнішнього вигляду шкіри є ваш власний спосіб життя. Головні вороги шкіри – це надлишок сонця, недолік рідини, куріння, стрес і погане харчування», – пояснює Пейман Бамдад.

Експерт підкреслює, що люди, які п’ють достатньо води, не курять і їдять продукти, багаті вітамінами або з низьким вмістом солі, можуть допомогти запобігти ознакам старіння, включаючи глибокі кола під очима.

Догляд. Фахівець підкреслює, що до проблем зі шкірою під очима схильні люди з контактними лінзами. Їм особливо важливо давати своїм очам можливість відпочити і ніколи не спати з контактними лінзами. Також при темних колах слід вдатися до насиченого жирного крему, який слід вбивати в шкіру по лініях очниць м’якими постукуючими рухами – це стимулює кровообіг і лімфотік.

Дуже корисно використовувати охолоджені чайні або кавові пакетики. Після заварювання вони остуджуються і прикладаються до області очей – такі аплікації стимулюють кровообіг і мають протинабрякову дію.

Джерело: Freundin