Фахівці Asthma Australia перерахували шість домашніх небезпек, що провокують напад астми. За словами експертів, на перший погляд це нешкідливі речі, проте вони загрожують розвитком смертельно небезпечного захворювання.

Медики нагадали, що лікування астми має на увазі прийом певних лікарських препаратів. Крім цього, фахівці рекомендують використовувати кондиціонери для провітрювання приміщень і видалення з повітря пилових частинок.

Також необхідно застосовувати зволожувачі і підтримувати в будинку стабільну і комфортну температуру. При цьому фахівці перерахували шість домашніх небезпек, які можуть привести до нападу астми.

Медики попередили, що хвороба може спровокувати пасивне куріння, пил в постільних приналежностях. Небезпеку також становлять газові обігрівачі і цвіль, яка поширюється в приміщеннях з підвищеною вологістю. Цвілеві спори дратують дихальні шляхи і легені.

Читайте також:  Як захистити печінку при схудненні: поради експерта

Небезпечний також звичайний пил. Він теж може спровокувати симптоми недуги. Крім цього, загрозу для здоров’я астматиків представляють аерозолі, дезодоранти, ароматизатори і чистячі засоби.