ГоловнаНовини Здоров'яФахівці назвали 5 напоїв для поліпшення пам’яті

Фахівці назвали 5 напоїв для поліпшення пам’яті

Зарубіжні фахівці представили увазі 5 напоїв, які сприяють поліпшенню пам’яті. Однією з рекомендацією є випивання кави.

Кава

Багатьом людям потрібно пити напої, які забезпечують організм енергією і допомагають зосередитися, особливо це стосується студентів і людей, що займаються розумовою працею, відзначають експерти. Вживання кави допоможе в цій задачі, він не лише покращує пам’ять, що довели численні дослідження, у списку переваг: вплив на швидкість виконання дій, покращення уважності, пізнавальних функцій і настрою. Кофеїн дозволяє сконцентруватися на дрібницях, що в підсумку сприяє запам’ятовуванню.

Не менш гарні ягідні морси, так як м’ясисті плоди багаті антиоксидантами, які допомагають зосередитися, що досягається через п’ять годин після їжі. Вони ж покращують кровотік, що пов’язано зі зниженням ризику хвороби Альцгеймера.

Читайте також:  Організм можна підготувати до прийняття алкоголю і не п'яніти

М’ятний чай містить багато компонентів, які зменшують втому і стрес, що по суті покращує стимуляцію пам’яті. Вченим вдалося довести, вживання лимона або вдихання його запаху сприяє кращій концентрації, впливаючи в позитивному ключі на здоров’я мозку з підвищенням його продуктивності.

Аналогічною дією володіє напій з часточкою цитрусового і ложкою меду. Буряк містить велику кількість поживних речовин, які допомагають крові і кисню надходити в головний орган центральної нервової системи, тому сік з нього є ще однією порадою для поліпшення пам’яті.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News