Очищення кишечника може дати вам можливість значно поліпшити здоров’я і запобігти ускладненню і розвитку інших захворювань!

Є багато важливих факторів, пов’язаних зі здоров’ям, і більшість з них пов’язані з кишечником. Найважливіший фактор — це мікроби в нашому організмі. Мікроби або широко відомі як мікробіом відповідають за імунітет, регулюють запалення, вироблення вітамінів, продукцію нейротрансмітерів, таких як дофамін і серотонін, детоксифікацію, а також регулюють вуглеводний обмін.

Важливість очищення кишечника

Дослідники вивчали мікроби протягом багатьох років. Всі прийшли до висновку, що мікроби роблять серйозний вплив на здоров’я мозку і загальний стан організму. Щоб зберегти мозок здоровим, ви можете побачити список методів детоксикації нижче. Для досягнення кращих результатів не слід пропускати жоден з цих кроків.

Додайте пробіотики в свій щоденний раціон

Додайте в свій щоденний раціон такі продукти, як ферментовані овочі, йогурт і кімчі. Ці продукти містять велику кількість пробіотичних бактерій. В результаті покращують зростання пробіотичних організмів в нашому організмі. А також додайте в свій раціон харчування кульбабу, зелені листові овочі, цибулю, топінамбур і часник, так як вони багаті пробіотичною клітковиною.

Не використовуйте антибіотики без призначення лікаря

Ці ліки марні для лікування вірусних і простудних інфекцій і може бути більш шкідливими, ніж здається. Антибіотики вбивають шкідливі бактерії, але вони роблять те ж саме з хорошими бактеріями в організмі. Тому бажано використовувати природні антибіотики. Приймати антибіотики можна тільки тоді, коли в цьому є гостра необхідність, така як загроза життю пацієнта.

Не використовуйте аспартам

Є дослідження, які показали негативні ефекти для кишечника з використанням аспартама. Цей штучний підсолоджувач змінює мікробіом в кишечнику і збільшує ризик діабету. Щоб мати можливість ефективно очищати кишечник, немає кращого способу, ніж уникати його щоденного ушкодження.

Уникайте вуглеводів і цукру

Вуглеводи і рафінований білий цукор збільшують ризик різних захворювань. Хороші бактерії можуть увійти в дисбаланс, який пов’язаний з відсутністю або збоями в регуляції діабету і контролі запалення. Ви повинні очистити кишечник усунувши їх з раціону або зменшивши кількість до мінімуму. Ви можете вибрати натуральні підсолоджувачі, наприклад мед і стевію.

Уникайте генетично модифікованих продуктів

Трансгенні продукти дуже небезпечні для нашого здоров’я. Основний інгредієнт в трансгенних продуктах називається гліфосат. Цей шкідливий інгредієнт викликає значні зміни в мікробах, які змінюють кишкову флору, викликають ризик певних захворювань для організму.