Мігрень зараз є все ще не до кінця вивченою недугою. Фахівці впевнені, головний біль можуть викликати багато продуктів харчування, і назвали їх.

Люди по-різному переносять мігрень. У одних вона з’являється на кілька годин, а інші не можуть позбутися від болю протягом доби. Лікарі досліджують недугу, але так досі не можуть повністю пояснити її природу.

Фармацевтичні компанії пропонують широкий набір препаратів, але їх ефективність не завжди задовільна. Лише у 18% жінок і 6% чоловіків діагностована класична форма захворювання, тоді як у багатьох інших вона проявляється через дії поки не встановлених чинників.

Фахівці відзначають, болі провокують багато продуктів харчування. У них містяться амінокислоти, що перетворюються природним шляхом в Аміни. У багатьох вони розпадаються в кишечнику і печінки, не завдаючи шкоди, але якщо цього не відбувається, людина стикається з неприємними відчуттями.

Ці речовини діляться на три групи-тирамін, серотонін, танін і гістамін. Медики радять уважно стежити за своїм раціоном і помічати, від чого починається мігрень, щоб у майбутньому виключити зі свого раціону продукти, які її провокують.

В першу чергу науковці виділили червоне вино. Сульфіти і дубильні речовини, які містяться в алкогольному напої підсилюють ефект від тираміну. Він же міститься в бананах, сливах, авокадо і багатьох цитрусових. Танін знаходиться в бобових, серотонін – в ягодах, томатах, лісових горіхах і ананасах. Нерідко болі можуть початися після вживання шоколаду і борошняних виробів.