Абсолютна більшість жінок вважають, що чоловіка у першу чергу цікавить секс. І навіть вранці, коли організм тільки прокидається, у чоловіків спостерігається ранкова ерекція. Здавалося б, про який ѕекс може йти мова, якщо організм навіть ще не зрозумів, що настав новий день? Насправді, дане явище зовсім не означає бажання вступити відразу в статеві стосунки!

Нічне набухання всьому виною

Ранкова ерекція має наукову назву — нічне набухання пеніса. Цей процес є абсолютно нормальним. Проте він зовсім не означає, що чоловік хоче сексу. Причини ранкової ерекції поки остаточно не визначені. Між тим, як би дивно це не звучало, але останнім часом періодично проводяться різного роду експерименти, спрямовані на встановлення цих причин. Незважаючи на трохи розрізняючі результати, в будь-якому випадку всі вони зводяться до одного — причинами появи ерекції вранці є зовсім не бажання сексу, а інші обставини.

Взагалі, ерекція у чоловіка, не пов’язана з бажанням ѕекса, виникає кілька разів за ніч. Просто вранці вона вступає у свій пік і стає найбільш чітко видимою. Згідно з однією з теорій (що з’явилася, до речі, досить давно), набряк статевого члена вранці пов’язано з необхідністю спорожнити сечовий міхур. Після цього дітородний орган чоловіка приходить у звичайний стан.

Пов’язано це з тим, що під час сну мозок чоловіка теж відпочиває. А оскільки видільна система розташована в безпосередній близькості з половою, то вранці мозок не зовсім правильно реагує на закінчення сну і посилає сигнал не на той орган. Ще одна причина пов’язана з тим, що під час сну всі органи людини перебувають у стані спокою. Вони не отримують сигнали від мозку, тому фактично вільні робити все, що заманеться. А оскільки однією з характерних функцій пеніса є його збудження, то цілком логічно, що в стані свободи саме ця функція і реалізується. Звичайно, це причина є не зовсім логічною з наукової точки зору, але вона хоча б пояснює причину неконтрольованого збудження.

Ще одна причина вірогідною ерекції вранці пов’язана з тим, що на початку чергового дня в організмі відбувається певна перевірка на предмет того, чи нормально функціонують всі органи. А оскільки, як вже було зазначено, однією з функцій члена є збудження, то і він проходить дану перевірку. Причому, ця причина цілком має право на існування, оскільки ерекція вранці настає у чоловіків не постійно, а лише після хорошого і міцного сну.

У будь-якому випадку, прояв ерекції вранці однозначно свідчить про те, що організм працює нормально. І відповідно, статева функція також знаходиться в повному порядку. Проте при відсутності такої ерекції не варто відразу впадати в паніку. Цілком можливо, що ваш супутник життя просто перевтомився чи відчуває якесь нервове напруження. Будьте уважні до свого організму!

Джерело: HeadInsider