Експерти з харчування з Великобританії представили увазі три найкращі добавки, що сприяють зниженню рівня цукру в крові. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Відповідно до Національної служби охорони здоров’я Великобританії, знизити ризик діабету, а також контролювати рівень цукру в крові при наявному діагнозі допоможе вживання достатньої кількості фруктів, овочів і крохмалистих продуктів, серед яких макарони. У цьому ж списку обмеження цукру, жиру і солі. Експерти також виділили три добавки, найбільш ефективні в даному випадку. Зокрема, кілька контрольованих досліджень показали, що кориця сприяє поліпшенню чутливості до інсуліну, мова йде про зниження рівня глюкози на 10,3-29% без істотних змін у раціоні. Друге місце в цьому списку займає піколінат хрому, який здатний приборкати інсулінорезистентність, пов’язану з розвитком діабету 2 типу. Хорошими його джерелами є броколі, картопля і цільнозернові харчові вироби.

Читайте також:  Жир не завжди шкідливий: 5 жирних продуктів, які приносять користь здоров'ю

Огляд наукових робіт 2019 року показав, що прийом 500 мг або більше кверцетину протягом 8 тижнів зменшив рівні глюкози в крові у людей з метаболічно синдромом, мають збільшений ризик розвитку діабету. Він же має переваги для здоров’я, включають зменшення запальних процесів, запобігання інфекцій і мінімізація проявів алергії. Речовина міститься в цибулі, цитрусових, зелених листових овочах, насінні, оливковій олії, червоних сортах винограду, ягодах.