Фахівець у галузі кардіології Ренгін Четін Гювенч розповіла про користь кави та про те, як кофеїн впливає на схуднення.

В результаті тривалих досліджень, вченими було доведено безперечну користь від регулярного вживання кави. Воно здатне підтримати серце, знижуючи ризики порушень серцевого ритму та гіпертонії, загалом благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи.

Ще однією корисною властивістю кофеїну є його допомога у боротьбі із зайвою вагою та запобіганні захворюванню на цукровий діабет. Варто враховувати, що йдеться про напій без додавання молока, вершків та цукру, тому що всі ці калорійні добавки зводять користь від вживання кави нанівець.

Ренгін Четін Гювенч пояснила, що кава здатна на якийсь час знижувати почуття голоду, а також має властивість спалювати калорії. Кофеїн, що міститься в каві, стимулює ефект термогенезу, даючи викид енергії та підвищуючи температуру тіла, за рахунок чого збільшується сама витрата енергії та людина худне.

Фахівці украй не рекомендують перевищувати середню добову норму кави, намагаючись за один раз випити її якнайбільше, з метою скинути вагу. Це може призвести до сумних наслідків і негативно позначитися на стані серця та ШКТ. Варто дотримуватись оптимального вживання кави, просто роблячи це регулярно.