Вживання білка на сніданок є однією з корисних навичок, пов’язаних з профілактикою переїдання та ожиріння, а також з кращим контролем рівнів цукру та холестерину в крові.

Про те, що дієтологи радять вживати на сніданок білкові продукти, повідомив журнал «Eat This, Not That!».

«Білок є необхідним для організму компонентом. Щоб отримати більше користі і відчувати ситість до обіду, слід споживати його на сніданок», – повідомило видання.

Експертами було названо найкращі білкові продукти для вживання у цей час доби.

Яйця. Медики констатують, що одне велике куряче яйце дає людському організму 25% від необхідної за добу кількості цієї речовини.

Сир. Половина склянки сиру – це приблизно 14 г білка. Їсти його можна разом із ягодами, шматочками фруктів чи овочів, щоб організм отримував ще й клітковину, корисну для оздоровлення кишкової мікрофлори.

Йогурт. Найбільш насиченим білком є ​​грецький йогурт: стандартний стаканчик містить близько 20 г білка. За словами фахівців у галузі харчування, вживання цього продукту покращує обмінні процеси, перешкоджає накопиченню жиру на животі.

Вівсянка. Кращою для організму є цільнозернова вівсянка або пластівці тривалого приготування. Зазвичай овес рекомендується як продукт, багатий на клітковину, що благотворно впливає на склад мікробіома кишечника. Але цей продукт – ще й хороше джерело білка: чверть чашки пластівців дають майже 6 грамів.