Німецький дієтолог Єва-Марія фон Брух назвала шість продуктів, які впливають на імунну систему людини і, отже, на схильність організму до інфекцій.

Спеціаліст порадила їсти взимку шпинат, так як він підтримує здоров’я слизових оболонок і містить багато вітамінів. Дуже корисна морква, до складу якої входять каротиноїди, які надають антиоксидантну дію і підтримують імунітет.

Важливо вживати рибу, в якій містяться вітаміни групи B, цинк і селен, а також горіхи і насіння, багаті не тільки цинком і селеном, але і вітаміном E і міддю.

Капуста, особливо червона, багата вітамінами A і C, а також селеном. А картоплю Брух назвала “справжньою бомбою вітаміну С”.

Дієтолог нагадала, що надмірна вага призводить до погіршення імунної функції організму.

Імунітет – це біологічна система захисту організму від інфекцій. Ознаки його порушення – важке захворювання, інфекція, наприклад, пневмонія, постійна температура, слабкість. З відомих дефектів імунної системи можна назвати СНІД.

Імунітет відображає загальний стан здоров’я, сили організму – чим міцніше здоров’я, тим кращий імунітет. Все, що зміцнює здоров’я, зміцнює імунітет. Це режим дня, помірні навантаження, режим сну і відпочинку, перемикання діяльності, уникнення перевтоми, відпочинок, спорт, загартовування.