Фахівці розповіли про причини, через які не можна пити чай з цукром. За їх словами, у разі зниження кількості глюкози в організмі метаболізм людини буде працювати краще.

Цукор виступає в якості головного ворога фігури. Необхідно брати до уваги, що чай з ним істотно збільшує апетит. Після такого напою бажання у людини поїсти все більше зростає і він, безумовно, додає до нього якісь солодощі. Вченим вдалося довести: цукор несприятливо впливає на метаболізм, сповільнюючи його, і провокує відкладення в районі живота і таза вельми небезпечного для здоров’я вісцерального жиру.

Ще потрібно пам’ятати про діабет. Надмірна кількість продукту є головною причиною недуги, котра часто зустрічається, а тому є сенс підходити обережно до надлишку глюкози в крові. В ході проведених досліджень з’ясувалося, що у людей, що вживали в добу приблизно 30 грам цукру, можливість розвитку хвороби Альцгеймера підвищувалася тричі, порівняно з тими, хто з’їдав 6 грам. Як виявилося, солодощі впливають і на мозкову діяльність.

За рекомендаціями фахівців, чай варто пити без цукру або обмежити його кількість. До того ж корисно замінити солодкі продукти природними аналогами, наприклад, бананом або яблуком. Ця дія дозволяє прибрати зайві кілограми і привести організм в нормальний стан. Необхідно пам’ятати про згубний вплив цукру на зуби, лікування яких обходиться недешево. Краще запобігати потенційні небажані наслідки, ніж після усувати їх.