Медики з Великобританії розповіли про продукти-винуватців здуття живота. Список включає в себе капусту і цибулю. Матеріал відповідного змісту опублікований у виданні Express.

Коли справа доходить до здуття живота, основними винуватцями, як правило, є продукти, найчастіше з високим вмістом лактози. Метеоризм викликає у людини дискомфортні відчуття, що призводить до поганого настрою. Уникнути цих явищ допомагає аналіз раціону. За словами британських медиків, найбільш великими винуватцями здуття живота є: квасоля, цибуля, капуста, паростки різного роду, цвітна капуста.

Яблука містять як фруктозу, так і клітковину, і їх теж слід уникати, якщо має місце підвищений метеоризм. У цьому ж списку шипучі напої, в тому числі шампанське і газована вода, що змушують людину відчувати дискомфортні відчуття.

Зазначається і те, що деякі замінники цукру, відомі як сорбітол, що містяться в дієтичних продуктах, також збільшують ймовірність здуття живота. Вони пов’язані і з погіршенням функції нирок, накопиченням жиру навколо талії і підвищенням тяги до цукру.

Продовження на наступній сторінці: 1 2