Фахівці запевняють, що міфи про епілепсію можуть бути небезпечні. Важливі речі про це захворювання.

Помилки про епілепсію негативно впливають на життя людей, які страждають цим захворюванням, і їх близьких. Тому ми вирішили розвіяти шкідливі і необгрунтовані твердження.

Епілепсія не заразна. Насправді, вона ніяк не передається від людини до людини.

Це не психічне, а неврологічне захворювання. Хворі на епілепсію не перебувають на обліку у психіатра, але лікуються у невролога.

На стан інтелекту епілепсія не впливає. Ніяких труднощів розумової діяльності хвороба не несе.

Епілепсія виліковна. При правильному лікуванні і підборі препаратів, що відбулися поліпшення дають хворим можливість відмовитися від прийому препаратів в 70% випадків.

Епілепсія не завжди проявляється в ранньому віці. До 30% людей вона приходить в зрілому віці-в результаті травм, інсультів та інших хвороб.

Жінки, які страждають на епілепсію, народжують здорове потомство. Більш того, напади у майбутніх мам майже припиняються і 95% вагітностей закінчується народженням здорового малюка.

Не тільки мерехтливе світло може викликати епілептичний напад. Спровокувати припадок можуть алкоголь, наркотики, похмілля, деякі ліки. Стрес, тривога, недосипання і стомлення, підвищення температури тіла і зниження рівня глюкози в крові також негативно впливають на хворого на епілепсію.

У світі від цієї недуги страждає більше 50 мільйонів чоловік і вони потребують допомоги оточуючих, щоб впевнено жити в суспільстві.