Для того щоб у вас був хороший день, треба правильно прокинутися, довели медики.

1. Перехід зі сну в стан неспання повинен бути неспішним і правильним. Тому не треба при перших звуках будильника відразу підхоплюватися з ліжка.

2. Вранці обов’язково потрібно зарядитися позитивом. Не варто починати продумувати всі справи, які потрібно встигнути зробити протягом дня.

3. Непогано включити приємну музику. Не забувайте, що зараз ранок і треба займатися виключно собою.

4. Активізувати серцево-судинну систему допоможе легка гімнастика. Лежачи на спині і поклавши руки на живіт, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, напружуючи живіт і дуже сильно випинаючи черевну стінку при вдиху, а при видиху максимально втягнути її в себе. Зробіть 10-15 таких вдихів.

Читайте також:  Чотири ранкові симптоми раку, на які зазвичай не звертають уваги

5. Після цього перекиньтеся на лівий бік і ляжте в позу зародка – максимально підтягніть коліна до підборіддя. Покладіть праву руку на праве підребер’я і зробіть від 5 до 15 вдихів. Дана вправа активізує печінку.

6. Непогано вранці розтягнути хребет. Для цього права рука витягується вперед, праву п’яту тягнете в протилежну сторону, потім те ж саме з лівого боку. Потім двома руками ви тягнетеся вгору, а п’ятами – вниз.

7. Зробіть вправу «кішечка», тобто в колінно-ліктьовому положенні потрібно зробити вигинання, а потім прогинання спини, торкаючись грудьми ліжка.

8. Після гімнастики трохи посидьте на ліжку. Можна вставати.

Читайте також:  Деякі корисні продукти можуть бути небезпечними при густій крові

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НАВЧИТИСЯ ШВИДКО ЗАСИНАТИ І РАНО ПРОКИДАТИСЯ?

ЯК НАЛАШТУВАТИ СЕБЕ НА РОБОТУ В ПОНЕДІЛОК?

ЯК ВИСПАТИСЯ ЗА КОРОТКИЙ СОН?