Здоровий спосіб життя, у тому числі правильне харчування та регулярні фізичні вправи, є ключем до здорового старіння та довголіття. Однак існують вітаміни та добавки, які також можуть продовжити життя.

Про них порталу EatThisNotThat розповіли експерти.

Вітамін К

Щоб збільшити шанси на більш довге та здорове життя, фахівці пропонують додати вітамін К у ваш запас харчових добавок. Дослідження показали, що вітамін К сприяє активації кількох білків, які діють проти вікових синдромів. Крім того, він може допомогти запобігти затвердінню артерій та хвороби серця, покращити когнітивні функції, підвищити чутливість до інсуліну та знизити ризик розвитку раку.

Вітамін C

Це потужний антиоксидант, який забезпечує імунну підтримку, нейтралізує вільні радикали, що викликають пошкодження. Крім цього, він відіграє важливу роль у формуванні кісток, загоєнні ран та підтримці здоров’я ясен, нагадують вчені.

Вітамін D

Вітамін D підтримує імунну систему, яка починає слабшати з віком, захищаючи організм, що старіє, від різних хвороб. Він також допомагає засвоювати кальцій, який підвищує щільність кісток, потенційно запобігаючи остеопорозу, та підтримує м’язовий метаболізм, який знижується з віком.

Вітамін А

Вітамін А корисний для шкіри та входить до складу багатьох засобів проти її старіння. Крім того, він важливий для когнітивної функції, у тому числі тих частин мозку, які відповідають за пам’ять і навчання.