Погане харчування може стати частиною ДНК людини, яку він потім передасть своїм дітям. До такого несподіваного висновку прийшли вчені з США.

Якщо ви занадто сильно любите фаст-фуд, то подібне нездорове харчування залишить “шрам” на вашій ДНК, і він перейде у спадок до дитини. Про це попереджають вчені з Національного інституту алергії та інфекційних хвороб в Меріленді. Вони встановили, що регулярне вживання фаст-фуду підвищує ризик раку, запальних хвороб, інфекцій та алергічних реакцій. При цьому вибір шкідливого харчування перманентно змінює баланс бактерій в шлунково-кишковому тракті, і якщо цей вибір виявився невдалим, то він послаблює імунну систему людини. Особливо велику небезпеку для імунітету являє західна дієта з великою кількістю жирних і борошняних продуктів.

Читайте також:  Вчені відкрили здатність жирної їжі руйнувати мозок

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕКЛАМА ФАСТ-ФУДУ ПСУЄ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ

Дані про те, що нездорове харчування призводить до ризику раку та інших хвороб, у науки з’явилися вже давно. Але американські вчені вперше довели, що при регулярному вживанні фаст-фуду в організмі людини відбувається зміни на рівні ДНК, а також пошкодження кишкового мікробіома – спільноти бактерій, що проживають всередині нас.

“Наші організми являють собою варіант міні-екосистеми, і все, що негативно впливає на бактерій, також негативно впливає і на наше здоров’я, – говорить автор дослідження Йен Майлс. – Особливої ​​шкоди несе західна дієта з жирними, борошняними продуктами. Її поширення пояснює сплеск аутоімунних хвороб у країнах, в яких раніше їх число було невелике. Усюди, куди приходить Америка зі своїми фаст-фуд імперіями, кількість хворих різко збільшується. Що стосується синтетичних добавок або пробіотиків, то нам здається малоймовірним їх здатність відшкодувати шкоду, завдану організму шкідливим харчуванням “.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ФАСТ-ФУД ЗАРАЖАЄ ДІТЕЙ АСТМОЮ

Читайте також:  Тяга до певних продуктів сигналізує про рак

ДІЄТИЧНИЙ ФАСТ-ФУД