Багато хто з нас чув про ліки, на зразок віагри, які повинні підсилити статевий потяг. Але найчастіше ми регулярно п’ємо таблетки, які негативно впливають на наше лібідо, і не підозрюємо про це.

1. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну
 
Найпоширеніший тип антидепресантів. Відомо, що депресія є справжнім “кілером” лібідо, але деякі антидепресанти, на кшталт прозаки і золофта, справляються з цим завданням не гірше. Тому вам варто підшукати більш щадні альтернативи.

2. Трициклічні антидепресанти

Вони з’явилися лише в 1990-ті, тому недостатньо поширені. Але такі ліки, як Елавіл, виписуються лікарями все частіше, так як вони лікують не тільки депресію, але й нервовий біль. Можна переключитися на інші препарати або зменшити дозу. Природно, що це робиться виключно за погодженням з лікарем.

3. Оральні контрацептиви

Вони можуть знизити лібідо за рахунок зниження кількості статевих гормонів, включаючи тестостерон. Доброю альтернативою є негормональні контрацептиви.

4. Проскар

Популярний засіб для лікування доброякісної гіперплазії простати. Рекомендуємо задуматися про трансуретральну резекцію простати – відмінна альтернатива ліків.

5. Пропеція

Препарат з групи антиандрогенів, що широко використовується для боротьби з облисінням. Найпоширеніший побічний ефект – зниження лібідо (часом необоротне). Спробуйте інший ефективний засіб від облисіння Регейн.

6. Антигістаміни

Застосовуються для лікування алергії, також часом негативно впливають на сексуальне життя. Проте їх дія триває, в середньому, 8-10 годин, тому приймайте їх задовго до передбачуваного статевого акту, і все буде добре.

7. Протиепілептичні препарати

Порушують проходження імпульсів через нервові клітини, що перешкоджає припадкам. Але оргазм за своєю механікою дуже схожий на такий припадок, тому ліки заважають і йому. Необхідно ретельно підбирати альтернативу разом з лікарем.

8. Опіоїди

Ефективний засіб для зняття гострого болю, що викликає, на жаль, звикання і зниження лібідо. Чоловікам, які приймають опіоїди, допоможе тестостеронова терапія для підняття лібідо.

9. Бета-блокатори

Відмінний засіб для профілактики хвороб серця, в рідкісних випадках негативно впливає на сексуальне життя. Вибір бета-блокаторів величезний, так що одні ліки можна замінити іншими.

10. Бензодіазепіни

Ксанакс і тому подібні заспокійливі препарати можуть знизити сексуальне бажання. Однак, їх найчастіше приймають люди в такому стані, коли вони і не думають про секс. А коли тривогу вдається збити, дія ліків закінчується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 СЕКСУАЛЬНИХ МІФІВ

ФИЗЗАРЯДКА ПОВЫШАЕТ ЛИБИДО