Багато хто з нас чув про ліки, на зразок віагри, які повинні підсилити статевий потяг. Але найчастіше ми регулярно п’ємо таблетки, які негативно впливають на наше лібідо, і не підозрюємо про це.

1. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну
 
Найпоширеніший тип антидепресантів. Відомо, що депресія є справжнім “кілером” лібідо, але деякі антидепресанти, на кшталт прозаки і золофта, справляються з цим завданням не гірше. Тому вам варто підшукати більш щадні альтернативи.

2. Трициклічні антидепресанти

Вони з’явилися лише в 1990-ті, тому недостатньо поширені. Але такі ліки, як Елавіл, виписуються лікарями все частіше, так як вони лікують не тільки депресію, але й нервовий біль. Можна переключитися на інші препарати або зменшити дозу. Природно, що це робиться виключно за погодженням з лікарем.

Читайте також:  Міфи про їжу: користь і шкода глютену, де він міститься і чи потрібно його уникати

3. Оральні контрацептиви

Вони можуть знизити лібідо за рахунок зниження кількості статевих гормонів, включаючи тестостерон. Доброю альтернативою є негормональні контрацептиви.

4. Проскар

Популярний засіб для лікування доброякісної гіперплазії простати. Рекомендуємо задуматися про трансуретральну резекцію простати – відмінна альтернатива ліків.

5. Пропеція

Препарат з групи антиандрогенів, що широко використовується для боротьби з облисінням. Найпоширеніший побічний ефект – зниження лібідо (часом необоротне). Спробуйте інший ефективний засіб від облисіння Регейн.

6. Антигістаміни

Застосовуються для лікування алергії, також часом негативно впливають на сексуальне життя. Проте їх дія триває, в середньому, 8-10 годин, тому приймайте їх задовго до передбачуваного статевого акту, і все буде добре.

Читайте також:  Названий один із найкорисніших напоїв для серця

7. Протиепілептичні препарати

Порушують проходження імпульсів через нервові клітини, що перешкоджає припадкам. Але оргазм за своєю механікою дуже схожий на такий припадок, тому ліки заважають і йому. Необхідно ретельно підбирати альтернативу разом з лікарем.

8. Опіоїди

Ефективний засіб для зняття гострого болю, що викликає, на жаль, звикання і зниження лібідо. Чоловікам, які приймають опіоїди, допоможе тестостеронова терапія для підняття лібідо.

9. Бета-блокатори

Відмінний засіб для профілактики хвороб серця, в рідкісних випадках негативно впливає на сексуальне життя. Вибір бета-блокаторів величезний, так що одні ліки можна замінити іншими.

10. Бензодіазепіни

Ксанакс і тому подібні заспокійливі препарати можуть знизити сексуальне бажання. Однак, їх найчастіше приймають люди в такому стані, коли вони і не думають про секс. А коли тривогу вдається збити, дія ліків закінчується.

Читайте також:  Британські онкологи назвали задишку загальним симптомом розвитку раку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 СЕКСУАЛЬНИХ МІФІВ

ФИЗЗАРЯДКА ПОВЫШАЕТ ЛИБИДО