Експерти представили перелік овочів і фруктів, а також інших корисних інгредієнтів, які допоможуть знайти ідеальну фігуру і наситять організм вітамінами і мікроелементами. Крім низькокалорійних продуктів з високою харчовою цінністю, існує корисна їжа з «негативною калорійністю», коли організм витрачає на засвоєння їжі більше енергії, ніж отримує.

В яблуках міститься всього 47 ккал/ 100 г, але вони багаті вітамінами А і С, які позитивно впливають на роботу серця. В одному абрикосі, допомагає уникнути інфарктів і інсультів, є 12 ккал. У полуниці з 15 ккал/100 г є вітамін С, марганець і антиоксиданти. Грейпфрут з 48 ккал на 20% спалює жири.

Енергетична цінність листа спаржі 6 ккал, вона містить вітаміни E, A, C, K і антиоксиданти. Зі 100 г буряків, багатих залізом, в організм надходить 36 ккал. Овоч запобігає розвитку деменції, стабілізує тиск. Часник з 49 ккал/100 г сприяє спалюванню калорій. Огірок виводить токсини, підтримує здоров’я серця і очей.

Неймовірним продуктом є капуста різних видів – джерело вітамінів і клітковини: китайська, наприклад, дуже поживна, має негативну калорійність»; броколі з 33 ккал/100 г, збагачена калієм, вітамінами C і К, знижує ризик ракових захворювань; кольорова з 3 ккал на кожну квітку включає 77% необхідного дорослій людині обсягу вітаміну C.

Людям, котрі худнуть слід додати у свій раціон більше зелені, яка благотворно впливає на організм. Кріп, наприклад, допомагає відновити баланс жіночих гормонів. На переробку селери організм витратить більше калорій, ніж отримає, а водяний крес збагатить його вітамінами К і А, зміцнить імунітет. Підвищенню загального тонусу і набору зайвої ваги сприяють зелені боби, цибуля-порей, латук, лимони, кавуни, малина. Вживання даних продуктів допоможе худнути «смачно і корисно».