Жадана краса! Як її зберегти і утримати? А, між тим, наше щастя в наших руках! А саме: «зберегти обличчя» можна цілком самостійно за допомогою спеціальної гімнастики. Фейсбілдинг завжди був і є найефективнішим методом боротьби з багатьма віковими проблемами, які, як відомо, на обличчі помітні, в першу чергу.

Не секрет, що багато жінок, які досягли 30-40 років, починають більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду. Ніхто не хоче мати опущені куточки рота і очей, обвислі щоки або зморшки. Деякі скуповують численні креми, маски, але поступово усвідомлюють: ніщо не може відновити молодість. Інші відразу готові прийняти зміни і жити далі. Якщо вам не підходить ні те, ні інше, ми пропонуємо вам третій шлях, що вимагає зусиль, але не менш ефективний – фейсбілдинг.

Що таке фейсбілдинг і як він працює?

Facebuilding дослівно перекладається як «будувати обличчя». З допомогою фейсбілдингу ви можете сформувати бажаний контур, усунути зморшки або інші недоліки шкіри (наприклад, синці під очима). Він працює як тренування, зміцнюючи м’язи і роблячи шкіру більш еластичною. Шкіра пов’язана з м’язами, тому вона негайно реагує на будь-які зусилля, в нашому випадку – вона стає свіжою, виглядає молодше, а тон вирівнюється.

Фейсбілдинг тренує м’язи обличчя і м’язи шиї. Таку гімнастику робіть щодня (бажано 2 рази на день), вранці і/або ввечері. Перші результати можна буде побачити вже через 7-8 днів, а саме: зморшок стане менше, а потім (приблизно через 50 днів) м’язовий тонус збільшиться, овал обличчя набуде чітких форм. Ви можете виконувати вправи регулярно протягом декількох місяців, іноді дозволяючи м’язам розслаблятися.

Кращі вправи для корекції овалу обличчя

Як вже згадувалося вище, краще виконувати facebuilding вранці (у цьому випадку ви отримаєте заряд енергії) або перед сном, щоб розігріти м’язи і підготувати їх до сну.

Вправа, спрямована на поліпшення м’язового тонусу

вправа на поліпшення тонусу обличчя

Зробіть глибокий вдих, надуйте щоки, стисніть губи. Покладіть долоні на щоки, фаланги пальців повинні лежати на вухах. Кілька разів, натискаючи, проведіть долонями вниз до підборіддя.

Вправа для формування скул

Уявіть, що ви вигукуєте звук «O»: так повинен відкриватися ваш рот. Тим часом, язиком натискайте на внутрішню поверхню спочатку правої, потім лівої щоки. Зробіть 10 підходів.

Вправа для поліпшення еластичності м’язів очей і рота

Складіть губи в трубочку, злегка підвернувши їх усередину. Тепер уявіть, що ви посміхаєтеся, широко відкриваючи рот (бажано зробити це куточками рота).

Вправа для зменшення обсягу обличчя

вправа на зменшення обсягу обличчя

Злегка відкривши рот і легко втягнувши губи всередину, проведіть долонею від нижньої щелепи до вушних раковин через вилиці. Повторюйте, поки не відчуєте печіння.

Вправи для позбавлення від зморшок

Такі вправи не тільки борються зі зморшками, вони запобігають їх появі.

Вправа проти зморшки на лобі

Покладіть пальці однієї руки пальцями іншої на лоб, підніміть шкіру вгору руками таким чином, щоб не утворювалися складки. Це вправа згладжує шкіру, виключаючи можливість повторної появи дефектів.

Вправа проти зморшок між бровами

вправа проти зморшок між бровами

Насупившись, покладіть середні пальці на брови, постарайтеся розгладити складки, продовжуючи чинити опір бровами.

Вправа проти «гусячих лапок»

вправа проти гусячих лапок

Помістіть середні пальці між переніссям і куточком ока, а вказівні пальці – до протилежних кутах. Здивовано відкрийте очі, піднімаючи брови. Головне, щоб ви відчували напругу в цій області.

Вправи проти утворення складок навколо рота

Наберіть велика кількість повітря в рот і почніть переміщати його з однієї щоки в іншу, витягаючи губи в протилежному напрямку. Виконуйте 6 хвилин.

Переваги фейсбілдингу

Ознайомившись з основними вправами, пропонуємо розглянути переваги фейсбілдингу

  • Це набагато дешевше і безпечніше, ніж пластичні методи усунення недоліків
  • Це не вимагає багато часу, зусиль, можливостей. Такі вправи можуть бути виконані практично в будь-який час і в будь-якому місці: в метро, протягом десятихвилинної перерви в офісі або вдома під час перегляду телевізора
  • Перед сном такий комплекс допомагає швидше заснути, а вранці швидше прокинутися
  • Фейсбілдинг працює не з поверхнею шкіри, а з самими м’язами, тим самим забезпечуючи тривалий ефект
Гімнастика для обличчя: ФОТО ДО і ПІСЛЯ

фейсбілдінг - до і після

Facebuilding дослівно перекладається як «будувати обличчя». На фото ви бачите ефект від лицьової гімнастики: ДО і ПІСЛЯ. Перші результати можна спостерігати через 7-8 днів, а саме: зменшення кількості зморшок, а потім (приблизно через 50 днів) збільшення м’язового тонусу, підтяжка овалу обличчя.

Відеоуроки фейсбілдінг: до і після

Фейсбілдінг тренує м’язи обличчя і м’язи шиї. Таку гімнастику слід здійснювати щодня (бажано 2 рази на день), вранці і/або ввечері. На фото ви бачите ефект від лицьової гімнастики: ДО і ПІСЛЯ.

Відеоуроки фейсбілдінг: до і після

На фото ви бачите ефект від лицьової гімнастики: ДО і ПІСЛЯ. Ви можете виконувати вправи регулярно протягом декількох місяців, іноді дозволяючи м’язам розслаблятися.

фейсбілдінг - до і після

Ми рекомендуємо вибрати з повного списку тільки ті вправи, які допоможуть вирішити вашу основну проблему. Виконуючи тільки їх, ви значно скоротите час, що витрачається на гімнастику. На фото ви бачите ефект від лицьової гімнастики: ДО і ПІСЛЯ.

Недоліки фейсбілдингу

Незважаючи на те, що фейсбілдінг – один з найбільш ефективних методів формування овалу обличчя, він має кілька недоліків.

  • Він не допоможе повністю усунути дуже глибокі зморшки. Вам будуть потрібні додаткові методи
  • Він потребує самоорганізації, оскільки ви самі повинні контролювати регулярне виконання вправ. Люди, що виконують вправи вдома, часто підпадають під вплив своєї ліні, посилаються на різні причини і пропускають вправи, а іноді і зовсім забувають їх виконати

В цьому випадку ми рекомендуємо вибрати з повного списку тільки ті вправи, які допоможуть вирішити вашу основну проблему. Виконуючи тільки їх, ви значно скоротите час, що витрачається на гімнастику.

Хотілося б відзначити, що фейсбілдінг вже допоміг багатьом жінкам впоратися з недоліками, які з’явилися з віком. Регулярно виконуючи вправи, обрані спеціально для ваших проблем, ви напевно побачите швидкий результат. Головне – не лінуватися і робити необхідну кількість підходів.

Джерело: Likar.info