Ракові клітини приступають до роботи після того, як вони розвинулися. Вони не сидять без діла, а розмножуються і поширюються на інші частини тіла, якщо їх вчасно не зупинити. На жаль, цей процес може бути важко зупинити, тому необхідно в першу чергу зосередитися на способах зниження ризику.

Існує безліч факторів ризику, які можуть сприяти розвитку раку, деякі з яких ви не можете змінити, наприклад, вік і стать. Тим не менш, все більше доказів вказує на те, як ви можете змінити ризик розвитку захворювання.

Зростаюча кількість доказів пов’язує вживання дуже гарячого чаю (гаряче 60°C) з підвищеним ризиком розвитку раку стравоходу, попередив Хусейн Абдех, фармацевт компанії Medicine Direct.

Рак стравоходу – це рак, який виявляється в будь-якому місці стравоходу, іноді званому стравоходом або стравоходом.

За словами пана Абдеха, важливо мати на увазі, що 60 градусів вище, ніж звичайна температура гарячої чашки чаю, і що це відносний, а не прямий ризик для здоров’я.

“Рак стравоходу не такий поширений, навіть якщо надмірно гарячі напої можуть збільшити ризик, він все ж відносно низький”, — сказав він.

Однак, щоб ще більше мінімізувати ризик “рекомендується дати чаю охолонути протягом декількох хвилин, перш ніж ви почнете його пити”, — зазначив фармацевт.