Медики вважають, що багатьом людям потрібно їсти менше цукру, оскільки його надмірне споживання піддає організм ризику різних ускладнень зі здоров’ям.

Дає більше енергії. Люди, активно споживають цукор, стикаються з тим, що їх рівень енергії постійно коливається: після прийому цукру слід його різке підвищення, після чого – таке ж різке падіння. Подібні коливання провокують надмірну втому. Скоротивши споживання цукру, ви зробите свою вироблення енергії більш збалансованою, що допоможе краще відчувати себе протягом дня.

Зменшує рівень запалення. Зловживання цукром веде до активізації процесів запалення. Це піддає організм ризику таких проблем зі здоров’ям, як ожиріння, діабет, головні болі, алергії і т.д. скорочення споживання цукру може дуже допомогти, зменшуючи випадки захворювань, пов’язаних із запаленням.

Покращує психічне здоров’я. Ще одна причина, чому потрібно скоротити кількість цукру в раціоні, пов’язана з психоемоційним здоров’ям. Медики пояснюють, що зниження рівня запалення, що відбувається в такому випадку, допомагає нервовій системі краще справлятися зі змінами настрою, стресом, занепокоєнням, депресією.

Сприяє профілактиці та оборотності діабету. Добре відомо, що споживання цукру людиною може безпосередньо впливати на його здоров’я в зв’язку з тим, як через це змінюється вміст глюкози в крові. Медики констатують: обмежуючи споживання солодкого, діабетики можуть ефективно управляти своїм станом. Для людей, які не хворіють на діабет, зниження споживання цукру знижує ризик розвитку переддіабету.

Допомагає контролювати вагу. Наукові дослідження і медична практика показують: скорочення цукру може не тільки знизити ризик ожиріння і небажаного збільшення ваги, але також покращує чутливість до інсуліну, перешкоджає розвитку резистентності до нього, що забезпечує захист не тільки від накопичення жиру, але і виникнення діабету 2 типу.