ГоловнаНовини Здоров'яГенетики розповіли, як дізнатися, чи народиться дитина здоровою

Генетики розповіли, як дізнатися, чи народиться дитина здоровою

Багато майбутніх матерів відчувають побоювання за здоров’я малюка, не будучи впевненими, чи народиться дитина здоровою. Генетики розповіли, як дізнатися про наявність відхилень у плода.

Вагітна

В першу чергу, помічають генетики, слід провести ультразвукове дослідження, що є дуже точними доступним для всіх категорій громадян. Для тих, хто відчуває окремі сумніви, пов’язані з наявністю спадкових захворювань, передбачений молекулярно-цитогенетичний і цитологічний аналіз. Завдяки цим процедурам можна виявити у плода порушення хромосомного апарату. Крім того, існує інвазивна пренатальна діагностика. Вона має 100% точність і дозволяє повністю вивчити стан здоров’я майбутньої дитини.

Також фахівці відзначають, зробити деякі висновки жінка може і сама, перш ніж проходити огляд. Вона повинна подумати, чи є в сім’ї люди зі спадковими хворобами, особливо ті, які страждають від епілепсії і цукрового діабету. Також слід враховувати і зовнішні фактори, такі, як запальні інфекції під час вагітності та необхідність вживати лікарські препарати для лікування. Вік породіллі теж слід враховувати в переліку можливих ризиків.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News