ГоловнаНовини Здоров'яЦілющий поцілунок: чому для здоров’я важливо цілуватися кожен день

Цілющий поцілунок: чому для здоров’я важливо цілуватися кожен день

Коли маленька дитина вдарилася, мати в першу чергу шкодує своє чадо і цілує пошкоджене місце. Робиться це на підсвідомому рівні, оскільки поцілунки, на думку експертів, здатні лікувати і душу і тіло, але цілуватися потрібно кожен день.

Поцілунок

Медики дійсно закликають цілуватися щодня і дають своєму заклику цілком реальні пояснення. Виявляється, вони здатні надавати знеболюючий ефект. Фахівці кажуть, що дієво цілувати людину в разі м’язових спазмів, мігрені і болю при ПМС. При цьому просто цмокнути близького буде недостатньо, щоб позбавити його від дискомфорту. Цілувати потрібно не в область болю, а в ерогенні зони. В такому випадку поцілунок, як справжній цілющий засіб, буде діяти як анальгетик або міорелаксант. Найбільш ефективними в таких випадках будуть пристрасні і глибокі поцілунки, бажано два рази на день, вранці і ввечері. У будь-якому випадку, варто спробувати, щоб відчути на собі такий незвичайний ефект.

Читайте також:  Дієтологиня назвала обов'язкові для схуднення продукти

Більш того, поцілунки, як стверджують експерти, можуть сприяти схудненню. Природно, спалити зайві калорії під час цього дійства, як на тренуванні, неможливо, але і набрати їх не вийде. Як пояснюють експерти, люди іноді, щоб позбутися від нудьги або зайвої напруги, починають більше їсти, а поцілунки допомагають позбавити себе від цього бажання. У будь-якому випадку, коли знову захотілося з’їсти чого-небудь смачненького, краще поцілуватися.

Також фахівці стверджують, що поцілунки здатні зміцнити імунітет. Цей факт пояснюється просто – під час цілування партнери обмінюються бактеріями, які викликають реакцію з боку імунної системи. Крім цього поцілунки рятують від стресів, захищають від судинних хвороб, позбавляють від 34 мімічних зморшок, допомагають впоратися з алергією, ну і позбавляють від дурниць. Останнє твердження пояснюється тим, що під час поцілунку виробляються дофамін і адреналін, як при екстремальних видах спорту. Як наслідок на пошук нових пригод сил не залишається.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News