Коли маленька дитина вдарилася, мати в першу чергу шкодує своє чадо і цілує пошкоджене місце. Робиться це на підсвідомому рівні, оскільки поцілунки, на думку експертів, здатні лікувати і душу і тіло, але цілуватися потрібно кожен день.

Медики дійсно закликають цілуватися щодня і дають своєму заклику цілком реальні пояснення. Виявляється, вони здатні надавати знеболюючий ефект. Фахівці кажуть, що дієво цілувати людину в разі м’язових спазмів, мігрені і болю при ПМС. При цьому просто цмокнути близького буде недостатньо, щоб позбавити його від дискомфорту. Цілувати потрібно не в область болю, а в ерогенні зони. В такому випадку поцілунок, як справжній цілющий засіб, буде діяти як анальгетик або міорелаксант. Найбільш ефективними в таких випадках будуть пристрасні і глибокі поцілунки, бажано два рази на день, вранці і ввечері. У будь-якому випадку, варто спробувати, щоб відчути на собі такий незвичайний ефект.

Читайте також:  П'ять правил, яких потрібно дотримуватись взимку, щоб прожити довше

Більш того, поцілунки, як стверджують експерти, можуть сприяти схудненню. Природно, спалити зайві калорії під час цього дійства, як на тренуванні, неможливо, але і набрати їх не вийде. Як пояснюють експерти, люди іноді, щоб позбутися від нудьги або зайвої напруги, починають більше їсти, а поцілунки допомагають позбавити себе від цього бажання. У будь-якому випадку, коли знову захотілося з’їсти чого-небудь смачненького, краще поцілуватися.

Також фахівці стверджують, що поцілунки здатні зміцнити імунітет. Цей факт пояснюється просто – під час цілування партнери обмінюються бактеріями, які викликають реакцію з боку імунної системи. Крім цього поцілунки рятують від стресів, захищають від судинних хвороб, позбавляють від 34 мімічних зморшок, допомагають впоратися з алергією, ну і позбавляють від дурниць. Останнє твердження пояснюється тим, що під час поцілунку виробляються дофамін і адреналін, як при екстремальних видах спорту. Як наслідок на пошук нових пригод сил не залишається.

Читайте також:  Чи може волосся почати випадати через шапку?