Фахівці Національного товариства консультантів з генетики в США назвали п’ять важких спадкових захворювань, які впливають на серце. Слід вести здоровий спосіб життя і підтримувати вагу в нормі для зменшення негативних проявів.

Батьки здатні передати своїм дітям багато захворювань у спадок. Для мінімізації розвитку проблем дівчаток і хлопчиків необхідно водити на огляди до лікарів. У разі ускладнень потрібно звертатися за медичною допомогою.

Першою називають проблему з серцем, в ряді випадків захворювання головного органу є «подарунком» від батьків і матерів. Для того, щоб не допустити вкрай важких ускладнень, необхідно виявляти «сердечників» в сім’ях, далі їх беруть на облік.

Причому, необхідно таким дітям створити особливі умови для розвитку. Основою є здоровий спосіб життя, гарне харчування і повноцінний відпочинок. Не можна допускати захоплення солодкими стравами. Вже ставши дорослими, їм треба утримуватися від шкідливої їжі і не допускати зайвих кілограмів.

Наступною небезпечною недугою називають аденоматозні поліпи, які утворюються в товстій кишці, необхідно пройти курс лікування. Спадковою хворобою також є непереносимість глютену, що може викликати побічні явища. Ще одним негативним моментом вважається підвищений рівень холестерину в крові, слід звертати на це увагу.

П’ятою недугою, яка передається дітям у спадок від батьків, називають депресію. Потрібно визначити вразливість дитини і його схильність депресивного стану, при необхідності треба вживати заходів, звернувшись до психологів.

Джерело: The New England Journal of Medicine