Національний фонд США підрахував, що кожен третій американець спить голяка. І правильно роблять! Розповідаємо, чому і вам потрібно приміряти «костюми Адама і Єви».

1. Без одягу спиться краще

Коли ми засинаємо, температура нашого тіла трохи знижується. А тепла піжама зберігає тепло і заважає цьому процесу. В результаті сон стає неспокійним і переривчастим, а вранці ми прокидаємося розбитими.

2. Відносини стають міцнішими

Спати голим

Дотик до шкіри коханої людини вивільняє окситоцин: цей гормон створює романтичний настрій, бажання і готовність бути вірним. А ще він провокує викид ендорфінів – погодьтеся, ну дуже корисний в сімейних справах гормон.

3. Тіло залишається чистим

Тепло і вологість – ось що люблять бактерії, грибки і віруси. Піжама створює їм відмінні умови, особливо в області статевих органів. Це підвищує шанси підчепити якусь неприємну інфекцію.

А ще підвищена температура погіршує якість сперми. Тому вчені рекомендують чоловікам, які хочуть стати батьками, спати без трусів.

З цієї ж причини краще не носити вузьку білизну: температура яєчок в нормі повинна бути на 2-3 градуси нижче температури тіла.

4. Фігура стає кращою

Фігура

Стрес змушує наш організм збирати жир, але якісний сон його знімає. А ще він збільшує вироблення соматотропіну – гормону росту. Соматотропін спалює жир – тому люди, які висипаються зазвичай стрункіші.

5. Шкіра стає красивішою

Здоровий сон уповільнює старіння шкіри і стимулює вироблення «відновних» гормонів. А сон в зайвому теплі не може бути здоровим, оскільки часто переривається.

До того ж, тісний одяг може викликати роздратування і висипання – а це зіпсує вигляд навіть наймолодшої і ніжної шкіри.

6. Знижується ймовірність розвитку діабету

Спати голим

Дослідження шведських учених показало, що сон в прохолоді покращує обмін речовин і знижує рівень цукру в крові.

7. Гроші економляться

Скільки коштує хороша піжама? І скільки ми їх зношуємо за все життя? Уявіть, як багато грошей можна було б заощадити і витратити на дійсно корисні потрібні речі.