Існує безліч жінок, які після 40 виглядають просто фантастично. Але в чому ж їх секрет? Велика кількість людей вважає, що вся справа в генетиці, упускаючи той факт, що за ідеальною картинкою може стояти неймовірно важка праця. Але що ж вони такого роблять? Давайте дізнаємося більш докладно.

Справа в тому, що як тільки ви переступаєте межу в 40 років, ваше тіло вже не може продовжувати працювати так само, як в 20. Ну і що? Це ж не означає, що ви не можете йому допомагати. Ми навіть можемо підказати вам цілих 13 простих порад, слідуючи яким ви зможете змусити своє тіло працювати краще, і підтримувати відмінну форму. Хочете дізнатися про них більше? Приступимо! Беріть ручку і записуйте корисну інформацію.

13 жироспалюючих порад

1. Режим

Ви можете подумати, що нічого нового в наших словах немає. Але скажіть, як багато з вас їсть кожні три години? Подумайте про це і спробуйте дотримуватися режиму.

2. Магній

Це саме те, що вам потрібно, щоб прискорити свій метаболізм і спалити трохи зайвих калорій. До речі, велика кількість магнію міститься в мигдалі.

3. Вітамін B

Якщо у вашому організмі занадто низький рівень вітаміну B, то шанс, що вам вдасться досягти успіху в зниженні ваги, буде просто мікроскопічним. Саме тому вам слід трохи його підняти.

4. Вітамін C

Забезпечення організму достатньою кількістю вітаміну C стане вірним підмогою в процесі схуднення.

5. Гормон ДГЕА

Це гормон, який відповідає за процес спалювання жиру. Якщо він не збалансований, то надлишок жиру просто накопичиться у вашому тілі. Слідкуйте за тим, щоб ваш вечеря складалася з великої кількості овочів і білкових продуктів, які допоможуть відновити його баланс.

6. Хром

При дефіциті в організмі хрому вас постійно буде переслідувати почуття неутолимого голоду. Теляча печінка, гриби багаті вмістом цього елемента, і тому краще включити обидва продукти в свій раціон.

7. Омега-3

Ці жирні кислоти відіграють вкрай важливу роль у прискоренні процесу схуднення. Саме тому необхідно або їсти продукти з високим вмістом Омега-3, або просто приймати його як харчову добавку.

8. Стрес

Уникайте стресових ситуацій, так як вони є першопричиною переїдання.

9. Підсолоджувачі

Ви знаєте, що вживання цукру погано позначається на фігурі. Але справа в тому, що і підсолоджувачі ваше тіло теж сприймає як цукор — тому краще все забути і про них теж.

10. Кофеїн і алкоголь

Жоден з продуктів не має хорошого впливу на організм. Але якщо вам важко стриматися від ранкової чашечки кави, переконайтеся, що вона буде єдиною за весь день.

11. М’язи

Часто люди забувають, що підтримувати м’язову масу так само важливо, як і працювати над спалюванням жиру. Саме тому вам не варто забувати про тренування.

12. Здорові жири

Не варто відмовлятися від вживання всіх жирів. Краще зупинитися на здорових, приміром, на оливковій олії.

13. Водний баланс організму

Підтримка належного рівня водного балансу в організмі – це прямий шлях до зниження ваги і здоров’я всього тіла.

Дуже часто масштаб поставленого перед нами завдання змушує нас пасувати, і ми відступаємо, навіть не приступивши до виконання. Але варто тільки розділити її на кілька частин, як страх тут же відступає, і ми починаємо діяти. Адже насправді, схуднути після 40 так само важко, як і після 30, і навіть 20…. Так як вся справа далеко не у віці, а у величезному бажанні і внутрішній силі досягти того, чого ти хочеш. Тому, сильних вам бажань і стрункої фігури!