Американські вчені з Каліфорнійського університету з’ясували, що служить головним знаком щасливого співіснування людей в парі, звіт про їхню роботу опублікував портал EurekAlert!. Дослідники встановили: ознака гармонії у відносинах двох партнерів – це слово «ми», яке вони регулярно вимовляють, розповідаючи про своє життя.

Психологи провели співбесіди 5 300 осіб, перш ніж зробити свій висновок.

“Подружжя, які в розмовах з іншими людьми говорять “ми” замість “Я”, більш щасливі у відносинах або шлюбі”, – констатували в підсумку автори проекту.

Коментуючи результати опитувань, керівник дослідження, психолог Меган Роббінс зазначила: ми – це особистий займенник у множині, і його використання свідчить про наявність тісного зв’язку і взаємної довіри у партнерів. За словами фахівця, це свідчить про те, що «обидва учасники оцінюють партнерство вище егоїстичних пріоритетів».

Згідно з висновками дослідників, виявлена ними закономірність вірна як для молодих, так і для більш зрілих пар. Особливо показово те, як використовується займенник «ми» під час будь-яких конфліктів чи інших труднощів у відносинах, додали вчені.