Хто з нас не хотів би затримати молодість і зберегти здоров’я якомога довше? Це можливо, якщо дотримуватися золотих правил здорового довголіття.

Різноманітне харчування. Це ключ до молодості тіла і розуму. Їжте різноманітну їжу. Вибирайте овочі та фрукти різного кольору. Додайте в свій раціон трохи риби і птиці. Не забувайте про оливкову олію, цільні злаки і морепродукти.

Хороший сон. Спіть не менше 8-9 годин щоночі. Це гарантує відпочинок всього організму, а мозок буде уважний навіть до дрібниць. Здоровий сон також запобіжить багатьом хворобам.

Більше рухів. Вам потрібно займатися спортом і рухатися частіше. Ходіть на прогулянки або просто танцюйте вдома, якщо вам не подобається ходити в спортзал.

Пийте більше води. Достатній обсяг рідини в тілі важливий для здоров’я в цілому. Заради зміцнення загального гарного самопочуття випивайте не менше двох літрів води кожен день. Вона поверне шкірі еластичність і збереже молодість.

Товариськість. Ви не зможете прожити довге життя на самоті. Більше знайомтеся з людьми, частіше спілкуйтеся. Це стане відмінним тренуванням для розуму і запобіжить вікові захворювання, як рекомендує TheHealthSite.