Популярний тип напою слід уникати під час запального нападу.

Подагра — це «болюча форма артриту, яка виникає, коли високий рівень сечової кислоти в крові викликає утворення та накопичення кристалів у суглобі та навколо нього».

Є багато дієтичних тригерів подагри, і одним із найгірших винуватців є «дистильований» алкоголь, попереджає Express Health.

Пиво і спиртні напої пов’язані з підвищеним ризиком подагри і нападів, що повторюються. Помірне споживання вина не підвищує ризик нападів подагри. Враховуючи ризики, вам слід уникати вживання алкоголю під час нападів подагри та обмежувати вживання алкоголю, особливо пива, між нападами.

Читайте також:  Нутриціолог назвав вид капусти, який знижує поганий холестерин на 40%

Дистильований по суті означає, що алкогольний напій був отриманий шляхом дистиляції ферментованих сільськогосподарських продуктів. Спиртні напої – це дистильовані алкогольні напої. Загальні приклади включають текілу, ром, джин, горілку, віскі та бурбон.

Численні докази пов’язують вживання алкоголю з підвищеним ризиком подагри. Однак дослідження також виявили докази протилежного.

Дослідники вивчили кількість та тип споживаного алкоголю з погляду ризику повторних нападів подагри.

Епізодичне вживання алкоголю незалежно від типу алкогольного напою було пов’язане з підвищеним ризиком повторних нападів подагри, у тому числі потенційно в помірних кількостях.